KONST / Litografier / Färglitografi 14665271
nr 1466 5271
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
"Handkolorerad". Signerad, färglitografi, bm44x46, yttermått inklusive ram: 65x65 cm
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 maj 2022
kl 19:31:06
7/5 01:12:27
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund